Viru Toit osaleb Eesti Toidumessil SÖÖMA

http://www.toidumess.ee/tere-tulemast

Eesti Toidumess - Sööma! toimumise aeg ja koht

Reede ja laupäev, 5.-6. mai 2017, Tallinna Lauluväljak, kell 11-18, sissepääs tasuta

Tere tulemast Eesti Toidumessile - Sööma!

Eesti Toidumessi missiooniks on anda meie rahvale ja Eesti külalistele ülevaade Eesti inimeste toidulaua hetkeseisust ja arengutest.

 Selleks kutsume igal kevadel maikuu esimesel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti toiduvaldkonnas vähegi tegijad: suured ja väikesed toidukaupade tootjad, jae- ja hulgikaupmehed, catering-teenuseid osutavad toidupakkujad, HoReCa sektori esindajad, toiduvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja aravamusliidrid. Oodatud on igaüks, kes soovib oma toidutegemisi või -teadmisi avalikkusega jagada!

 Eesti Toidumess pakub süüa, tegevust ja teadmisi. Arvukates suurtes ja väikestes välirestoranides serveeritakse huvitavaid roogasid, toimuvad degustatsioonid ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse kõike head ja paremat lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Messi kultuuriprogramm on kokku pandud hea maitsega ja mitmekesine, pakkudes rõõmu nii suurtele kui väikestele.

 Eesti Toidumess on koguperesündmus. 70 000m2 suurusele messialale rajatakse kõige muu hulgas suur mängumaa ja lemmikloomade toiduala. Kokku osaleb Eesti Toidumessil kuni 500 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta.

 Riigi suurima kulinaarse atraktsioonina on Eesti Toidumess huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis toota ja toiduga teha osatakse.

 Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul, Eesti Toidumessil - Sööma!