Juhatus
Liikmed/võrgustik
Dokumendid
Projektid
Liikmed/võrgustik
  liige esindaja kontakt tegevus
1 FIE Aare Rebban Peoteenindus Aare Rebban aare@aare.ee peoteenindus, toitlustamine
2 Pairon OÜ Katrin Larens kohvik@larenzo.ee toitlustamine
3 Olga Putan Olga Putan olga.putan@gmail.com  
4 Ülle Marits Ülle Marits ylle.marits@gmail.com  
5 Kadri Kuusmik Kadri Kuusmik kadri.kuusmik@viko.ee  
6 Cops&Max OÜ Ardo Niido ardo@copsmax.ee toitlustamine
7 K.S.Pimestiku OÜ Kaido Seppar perjatsi@gmail.com  
8 Erra Agro OÜ Mihkel Olt mihkelolt@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
9 Kaie Ilves Kaie Ilves kaieilves@gmail.com  
10 Fulton Service OÜ Margus Paalo paalo@hot.ee toitlustamine
11 Meie Pagar MTÜ Veera Putan veera.putan@gmail.com pagaritooted, toitlustamine
12 MTÜ Kirderanniku Koostöökogu Ülle Marits ylle.marits@kirderannik.ee  
13 MTÜ Virumaa Koostöökogu Sigrid Välbe sigrid@purtse.ee  
14 OÜ Isetegime Sigrid Oja info@isetegime.eu hoidised
15 FIE Martin Vavere Martin Vavere art80nar@hot.ee kalatooted
16 Toomas  Alt FIE Toomas Alt toomas.alt@neti.ee mesi
17 Praktov OÜ Piret Toovis praktov@gmailcom pagaritooted
18 Upline Grupp OÜ Rita Engaste info@maidlamois.ee toitlustamine
19 Heli Soots Heli Soots helisoots@hot.ee  
20 R.K.Riikal OÜ Kalle Kohver kalle@jaagrigrill.ee toitlustamine
21 FIE Aare Vent Vendi Aiandustalu Aare Vent ventaare@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
22 Raudkivi OÜ Killu Maidla raudkiviou@gmail.com õunakasvatus, hoidised
23 FIE Kalev Niine Tagavälja Talu Kalev Niine info@tagavalja.eu pagaritooted, toitlustamine
24 Dello RD OÜ Raio Dello info@dellopagar.ee pagaritooted, toitlustamine
25 Sigwar OÜ Margo Jäger ivi@sigwar.ee talupood, lihatooted
26 Paemetsa OÜ Piret Talistu kauksi.puhkemaja@mail.ee toitlustamine
27 Küllike Kullerkupp Küllike Kullerkupp kullerkuppk@gmail.com  
28 Aigi Kullerkupp Aigi Kullerkupp aigi.kullerkupp@gmail.com  
29 OÜ Konflora Jelena Kivestu leenakodukook@gmail.com hoidised, toitlustamine
30 Purtse Mõis OÜ Sigrid Välbe sigrid@purtse.ee toitlustamine
31 Aravusekala OÜ Heitti Irval heitti@aravuse.ee kalatooted
32 MTÜ Toitume Targalt Velvi Alaküla velvi.alakyla@gmail.com tervisliku toidu koolitused
33 Pagarikoda OÜ Leelo Strauch leelostrauch@gmail.com kondiitri- ja pagaritooted, toitlustamine
34 Sinuminu OÜ Rita Engaste info@noot.ee toitlustamine
35 Purtse Pruulikoda OÜ Janner Eskor janner@purtse.ee õlletootmine
36 OÜ Etsi Talutooted Eduard Sepp eduardsepp1@gmail.com hoidised
37 Mehntack OÜ Terje Rattur terje@moisahotell.ee toitlustamine
38 Sinine Laguun OÜ Margus Murula murulamargus@gmail.com mesi
39 Maiki tordid OÜ Maiki Park maikitordid@gmail.com kondiitritooted