Juhatus
Liikmed/võrgustik
Dokumendid
Projektid
Liikmed/võrgustik
 

JRK NR

LIIGE

ESINDAJA

KONTAKT

TEGEVUS

1

Peoliin OÜ

Aare Rebban

aare@aare.ee

peoteenindus, toitlustamine

2

Pairon OÜ

Katrin Larens

kohvik@larenzo.ee

toitlustamine

3

Cops&Max OÜ

Ardo Niido

ardo@copsmax.ee

toitlustamine

4

Kaie Ilves FIE

Kaie Ilves

kaieilves@gmail.com

marjakasvataja, juurviljad, köögiviljad

5

Heli Soots

Heli Soots

sootsheli@hot.ee

eraisik

6

Fulton Service OÜ

Margus Paalo

paalo@hot.ee

juurviljad, veise- ja lambaliha

7

Meie Pagar MTÜ

Veera Putan

veera.putan@gmail.com

pagaritooted, toitlustamine

8

MTÜ Kirderanniku Koostöökogu

Aare Rebban

aare@aare.ee

LEADER tegevusggrupp

9

MTÜ Virumaa Koostöökogu

Kadri Kuusmik

kadri.kuusmik@viko.ee

LEADER tegevusggrupp

10

FIE Martin Vavere

Martin Vavere

art80nar@hot.ee

kalatooted

11

Praktov OÜ

Piret Toovis

praktov@gmailcom

pagaritooted

12

Lammas ja Roos OÜ

Jaak Arm

jaak.arm@gmail.com

gurmeetooted lambast, veisest, kanast, kalast

13

Catering Kene OÜ

Veronika Vaino

veronikavaino@gmail.com

toitlustus

14

Dello RD OÜ Raio Dello info@dellopagar.ee toitlustus, pagaritooted

15

Aigi Kullerkupp

Aigi Kullerkupp

aigi.kullerkupp@gmail.com

eraisik

16

Narva-Jõesuu Sanatoorium AS

Karina Küppas

karina.kyppas@narvajoesuu.ee

toitlustus

17

Honey Wolf OÜ

Julia Volkova

wolf@yahoo.com

mesi, meetooted

18

Aigi Kullerkupp

Aigi Kullerkupp

aigi.kullerkupp@gmail.com

eraisik

19

OÜ Konflora

Jelena Kivestu

leenakodukook@gmail.com

hoidised, toitlustamine

20

Remedy Way OÜ

Nelli Vahtramaa

info@remedyway.ee

tootmine, töötlemine

21

Pagarikoda OÜ

Leelo Strauch

leelostrauch@gmail.com

kondiitri- ja pagaritooted, toitlustamine

22

Sinine Laguun OÜ

Margus Murula

murulamargus@gmail.com

mesi