Juhatus
Liikmed/võrgustik
Dokumendid
Projektid
Liikmed/võrgustik
 

JRK NR

LIIGE

ESINDAJA

KONTAKT

TEGEVUS

1

FIE Aare Rebban Peoteenindus

Aare Rebban

aare@aare.ee

peoteenindus, toitlustamine

2

Pairon OÜ

Katrin Larens

kohvik@larenzo.ee

toitlustamine

3

Cops&Max OÜ

Ardo Niido

ardo@copsmax.ee

toitlustamine

4

Erra Agro OÜ

Mihkel Olt

mihkelolt@gmail.com

talupood, juurvilja tootmine

5

Kaie Ilves

Kaie Ilves

kaieilves@gmail.com

eraisik

6

Fulton Service OÜ

Margus Paalo

paalo@hot.ee

juurviljad, veise- ja lambaliha

7

Meie Pagar MTÜ

Veera Putan

veera.putan@gmail.com

pagaritooted, toitlustamine

8

MTÜ Kirderanniku Koostöökogu

Aare Rebban

aare@aare.ee

LEADER tegevusggrupp

9

MTÜ Virumaa Koostöökogu

Kadri Kuusmik

kadri.kuusmik@viko.ee

LEADER tegevusggrupp

10

FIE Martin Vavere

Martin Vavere

art80nar@hot.ee

kalatooted

11

Praktov OÜ

Piret Toovis

praktov@gmailcom

pagaritooted

12

Heli Soots

Heli Soots

helisoots@hot.ee

eraisik

13

FIE Aare Vent Vendi Aiandustalu

Aare Vent

ventaare@gmail.com

talupood, juurvilja tootmine

14

Mehntack OÜ

Terje Rattur

terje@moisahotell.ee

toitlustamine

15

Dello RD OÜ

Raio Dello

info@dellopagar.ee

pagaritooted, toitlustamine

16

Sigwar OÜ

Margo Jäger

ivi@sigwar.ee

talupood, lihatooted

 

 

 

 

 

17

Aigi Kullerkupp

Aigi Kullerkupp

aigi.kullerkupp@gmail.com

eraisik

18

OÜ Konflora

Jelena Kivestu

leenakodukook@gmail.com

hoidised, toitlustamine

19

Purtse Mõis OÜ

Sigrid Välbe

sigrid@purtse.ee

toitlustamine

20

Pagarikoda OÜ

Leelo Strauch

leelostrauch@gmail.com

kondiitri- ja pagaritooted, toitlustamine

21

Sinine Laguun OÜ

Margus Murula

murulamargus@gmail.com

mesi

22

Honey Wolf OÜ

Julia Volkova

wolf@yahoo.com

mesi ja meetooted

23

Catering Kene OÜ

Veronika Vaino

veronikavaino@gmail.com

toitlustamine 

24 Narva-Jõesuu Sanatoorium AS Karina Küppas karina.kyppas@narvajoesuu.ee toitlustus