Juhatus
Liikmed/võrgustik
Dokumendid
Projektid
Liikmed/võrgustik
 
  LIIGE ESINDAJA KONTAKT TEGEVUS
1 FIE Aare Rebban Peoteenindus Aare Rebban aare@aare.ee peoteenindus, toitlustamine
2 Pairon OÜ Katrin Larens kohvik@larenzo.ee toitlustamine
3 Cops&Max OÜ Ardo Niido ardo@copsmax.ee toitlustamine
4 K.S.Pimestiku OÜ Kaido Seppar perjatsi@gmail.com  
5 Erra Agro OÜ Mihkel Olt mihkelolt@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
6 Kaie Ilves Kaie Ilves kaieilves@gmail.com marjade ja juurviljade tootmine
7 Fulton Service OÜ Margus Paalo paalo@hot.ee toitlustamine
8 Meie Pagar MTÜ Veera Putan veera.putan@gmail.com pagaritooted, toitlustamine
9 MTÜ Kirderanniku Koostöökogu Ülle Marits ylle.marits@kirderannik.ee  
10 MTÜ Virumaa Koostöökogu Kadri Kuusmik kadri.kuusmik@viko.ee  
11 FIE Martin Vavere Martin Vavere art80nar@hot.ee kalatooted
12 Praktov OÜ Piret Toovis praktov@gmailcom pagaritooted
13 Heli Soots Heli Soots helisoots@hot.ee  
14 R.K.Riikal OÜ Kalle Kohver kalle@jaagrigrill.ee toitlustamine
15 FIE Aare Vent Vendi Aiandustalu Aare Vent ventaare@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
16 Raudkivi OÜ Killu Maidla raudkiviou@gmail.com õunakasvatus, hoidised
17 Dello RD OÜ Raio Dello info@dellopagar.ee pagaritooted, toitlustamine
18 Sigwar OÜ Margo Jäger ivi@sigwar.ee talupood, lihatooted
19 Paemetsa OÜ Piret Talistu kauksi.puhkemaja@mail.ee toitlustamine
20 Küllike Kullerkupp Küllike Kullerkupp kullerkuppk@gmail.com  
21 Aigi Kullerkupp Aigi Kullerkupp aigi.kullerkupp@gmail.com  
22 OÜ Konflora Jelena Kivestu leenakodukook@gmail.com hoidised, toitlustamine
23 Purtse Mõis OÜ Sigrid Välbe sigrid@purtse.ee toitlustamine
24 MTÜ Toitume Targalt Velvi Alaküla velvi.alakyla@gmail.com tervisliku toidu koolitused
25 Pagarikoda OÜ Leelo Strauch leelostrauch@gmail.com kondiitri- ja pagaritooted, toitlustamine
26 OÜ Etsi Talutooted Eduard Sepp eduardsepp1@gmail.com hoidised
27 Mehntack OÜ Terje Rattur terje@moisahotell.ee toitlustamine
28 Sinine Laguun OÜ Margus Murula murulamargus@gmail.com mesi
29 Honey Wolf OÜ Julia Volkova wolf@yahoo.com mesi ja meetooted