Juhatus
Liikmed/võrgustik
Dokumendid
Projektid
Liikmed/võrgustik
 
  LIIGE ESINDAJA KONTAKT TEGEVUS
1 FIE Aare Rebban Peoteenindus Aare Rebban aare@aare.ee peoteenindus, toitlustamine
2 Pairon OÜ Katrin Larens kohvik@larenzo.ee toitlustamine
3 Olga Putan Olga Putan olga.putan@gmail.com  
4 Cops&Max OÜ Ardo Niido ardo@copsmax.ee toitlustamine
5 K.S.Pimestiku OÜ Kaido Seppar perjatsi@gmail.com  
6 Erra Agro OÜ Mihkel Olt mihkelolt@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
7 Kaie Ilves Kaie Ilves kaieilves@gmail.com marjade ja juurviljade tootmine
8 Fulton Service OÜ Margus Paalo paalo@hot.ee toitlustamine
9 Meie Pagar MTÜ Veera Putan veera.putan@gmail.com pagaritooted, toitlustamine
10 MTÜ Kirderanniku Koostöökogu Ülle Marits ylle.marits@kirderannik.ee  
11 MTÜ Virumaa Koostöökogu Kadri Kuusmik kadri.kuusmik@viko.ee  
12 FIE Martin Vavere Martin Vavere art80nar@hot.ee kalatooted
13 Toomas  Alt FIE Toomas Alt toomas.alt@neti.ee mesi
14 Praktov OÜ Piret Toovis praktov@gmailcom pagaritooted
15 Upline Grupp OÜ Rita Lipp info@maidlamois.ee toitlustamine
16 Heli Soots Heli Soots helisoots@hot.ee  
17 R.K.Riikal OÜ Kalle Kohver kalle@jaagrigrill.ee toitlustamine
18 FIE Aare Vent Vendi Aiandustalu Aare Vent ventaare@gmail.com talupood, juurvilja tootmine
19 Raudkivi OÜ Killu Maidla raudkiviou@gmail.com õunakasvatus, hoidised
20 FIE Kalev Niine Tagavälja Talu Kalev Niine info@tagavalja.eu pagaritooted, toitlustamine
21 Dello RD OÜ Raio Dello info@dellopagar.ee pagaritooted, toitlustamine
22 Sigwar OÜ Margo Jäger ivi@sigwar.ee talupood, lihatooted
23 Paemetsa OÜ Piret Talistu kauksi.puhkemaja@mail.ee toitlustamine
24 Küllike Kullerkupp Küllike Kullerkupp kullerkuppk@gmail.com  
25 Aigi Kullerkupp Aigi Kullerkupp aigi.kullerkupp@gmail.com  
26 OÜ Konflora Jelena Kivestu leenakodukook@gmail.com hoidised, toitlustamine
27 Purtse Mõis OÜ Sigrid Välbe sigrid@purtse.ee toitlustamine
28 MTÜ Toitume Targalt Velvi Alaküla velvi.alakyla@gmail.com tervisliku toidu koolitused
29 Pagarikoda OÜ Leelo Strauch leelostrauch@gmail.com kondiitri- ja pagaritooted, toitlustamine
30 Sinuminu OÜ Rita Lipp info@noot.ee toitlustamine
31 Purtse Pruulikoda OÜ Janner Eskor janner@purtse.ee õlletootmine
32 OÜ Etsi Talutooted Eduard Sepp eduardsepp1@gmail.com hoidised
33 Mehntack OÜ Terje Rattur terje@moisahotell.ee toitlustamine
34 Sinine Laguun OÜ Margus Murula murulamargus@gmail.com mesi
35 Honey Wolf OÜ Julia Volkova wolf@yahoo.com mesi ja meetooted